Apie mus

Sveikata1.lt - Internetinė maisto papildų parduotuvė

Maisto papildai geriausia kainą, nemokamas pristatymas, profesonalios konsultacijos. Jūsų patikima maisto papildu, vitaminų, grožio ir odos produktų ...
Tai vieta kurioje galite lengvai ir patogiai įsigyti aukščiausios kokybės maisto papildus tiesiai iš namų. Mes siūlome didelį maisto papildų asortimentą, kuriame rasite gerai žinomus prekinius ženklus. Mes užtikriname greitą ir patikimą pristatymą, o mūsų patyrusių specialistų komanda visada pasiruošusi suteikti jums išsamią konsultaciją sveikatos klausimais.
Pristatymas / Shipping
Didžiąją dalį prekių sandėliuojame tad galite atsiimti prekęs mūsų fizinėje parduotuvėje, o gavus užsakymą su pristatymų, prekęs pristatome iki 1-3 dienų.
Užsakytas prekės Jums pristatome Jūsų pasirinktu paštomatu (Omniva, LP Express)  arba Omniva/LP Express kurjeriu į namus. Prekių pristatymas užtrunka 1 – 3 darbo dienas nuo prekių užsakymo pateikimo. Už prekes galite apmokėti grynaisiais, bankiniu pavedimu, el. bankinininkyste, banko kortelėmis.
 
EN: Shipping to other European Union countries by mail costs 7.50 euros or contact by info@sveikata1.lt by mail for a negotiable shipping price
  Patogus apmokėjimas / Easy payment
  Už prekes galite apmokėti grynaisiais, bankiniu pavedimu, el. bankinininkyste, banko kortelėmis, Apple Pay.
  EN: You can pay for goods by bank transfer, electronic banking, bank cards (Apple pay, Visa, MasterCard)
   

  Sveikata1.lt vaistinė yra įsikūrusi netoli "Halės" turgavietės, pačioje Vilniaus senamiesčio širdyje. 

  Kviečiame Jus atvykti į mūsų fizinę parduotuvę, kur rasite platų maisto papildų, vaistažolių, gydomosios ir dekoratyvinės paskirties kosmetikos, medicinines paskirties prekių asortimentą. Mūsų profesionali ir draugiška komanda visada pasiruošusi jums padėti surasti reikiamą produktą ir suteikti kvalifikuotą konsultaciją sveikatos klausimais. Mes visada siekiame užtikrinti, kad mūsų klientai būtų patenkinti aptarnavimo kokybe ir rastu reikiamą prekę bei gautu visus atsakymus sveikatos klausimais todėl nuolat stengiamės plėsti turimą asortimentą ir giliname savo žinias, jomis dalinames su klientais, domimes inovacijomis ir jas taikome.
  Mes esame patikima maisto papildų parduotuvė, kuri siūlo tik aukščiausios kokybės produktus.
  Mūsų tikslas užtikrinti, kad kiekvienas mūsų klientas taptu draugu ir sveikatos tema jam asocijuotusi būtent su Sveikata1.

  Rekvizitai:

  Įmonė: Sveikatingumas, UAB
  Įmonės kodas: 305935370
  PVM kodas: LT100014557812
  Maisto tvarkymo subjekto patvirtinimo pažymėjimo Nr. 69MTSPĮ-1870 (užsakomasis pardavimas paštu arba internetu Nr. 130020256).
  El. paštas: info@sveikata1.lt | +370 611 3371

  sveikata1.lt sveikata1.lt vaistai.ltkaina24.lt sveikata1.ltMaisto papildai Sveikata1.ltMaisto papildai Sveikata1.ltMaisto papildai Sveikata1.lt